В «Укренерго» повідомили про застосування погодинних відключень на 24 жовтня

Джерело: “Укренерго

24 жовтня в окремих регіонах України застосовуватимуть заходи обмеження споживання електроенергії.

Причина запровадження обмежень — наслідки масованих ракетно-дронових атак на енергооб’єкти

Графіки передбачають погодинні відключення з 07:00 до 23:00 обсягом від 1,5 до 2,5 черг.

Окрім того, буде обмежена потужність з 07:00 до 23:00 для промислових споживачів.

Водночас обсяг застосування обмежень може змінитись. У компанії закликали стежити за інформацією на офіційних сторінках обленерго та споживати електроенергію ощадливо.

16 жовтня голова правління НЕК “Укренерго” Віталій Зайченко наголосив, що росіяни змінили тактику ударів по українській енергетичній інфраструктурі та намагаються поступово довести систему до знищення.

Зауважимо, за минулі сім днів російські окупанти тричі здійснили масовані атаки на об’єкти газової інфраструктури “Нафтогазу”. Цієї ночі під удар потрапила одна з ТЕЦ компанії.

До цього упродовж тижня ворог бив по газовидобувних обʼєктах на Харківщині, а також прицільно атакував критично важливі об’єкти на Сумщині та Чернігівщині.

Ці обʼєкти не мають жодного стосунку до військових цілей. російські терористи здійснюють чергові акти тероризму, мета яких позбавити Україну газу, тепла та світла взимку. Ніяк не можуть зрозуміти росіяни, що нас так не зламати і не залякати. Підтримуємо та бережемо один одного. Все відновимо. Все відбудуємо, – зазначив голова правління НАК “Нафтогаз України” Сергій Корецький.

Усі служби компанії працюють у посиленому режимі.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.