Через атаку РФ знеструмлено шахти на Дніпропетровщині: під землею залишились 2595 гірників
Джерело: Міненерго
Через російську атаку на Дніпропетровщині знеструмлено шахти. Під землею залишились понад 2000 гірників.
За даними Міненерго, внаслідок атаки знеструмлено одразу вісім вугільних шахт. На момент удару під землю перебували 2595 шахтарів, зараз триває підйом їх на поверхню.
“Рятувальники та персонал шахт оперативно організували виведення людей на поверхню. За попередньою інформацією, загиблих та постраждалих немає”.
Міністерка енергетики Світлана Гринчук назвала російську атаку черговим енергетичним терором.
“Черговий удар поставив під загрозу життя тисяч гірників. Росія продовжує воювати з цивільними. Тактика росіян зрозуміла – залишити українців без світла і тепла взимку”.
- В суботу, 25 жовтня, російські війська знову атакували шахту ДТЕК на Дніпропетровщині.
Захищаючи Україну на фронті загинув фіксер американського телеканалу ABC News Максим Осередчук.
Міністр імміграції Данії Мортен Бєдсков заявив, що уряд відновить розслідування щодо можливості заборони мусульманського заклику до молитви по всій країні, стверджуючи, що те, що він назвав повзучою “ісламізацією”, займає надто багато громадського простору.
В Запоріжжі кількість поранених внаслідок російської атаки зросла до дев’яти. Усі постраждалі – жінки віком від 21 до 86 років.
Керівник Офісу президента Кирило Буданов під час відкритої бесіди зі студентами Києво-Могилянської академії прокоментував інформацію щодо буцімто масової міграції в Україні.
В Укргідрометцентрі попередили про сильну спеку в Україні у період з 28 по 30 червня.