Прикордонники подякували Анджеліні Джолі за підтримку України

Джерело: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України/Facebook

Українські прикордонники подякували голлівудській акторці, волонтерці та активістці Анджеліні Джолі за підтримку України.

“Зірка продовжує закликати світову спільноту допомагати вимушено переміщеним особам та тим, хто страждає від наслідків війни. На знак вдячності прикордонники 7 прикордонного Карпатського загону подарували Анджеліні Джолі набір національної символіки України та коїн Державної прикордонної служби України”, — йдеться у повідомленні.

Джерело: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України/Facebook

Як повідомила “Суспільному” речниця 7 прикордонного Карпатського загону Світлана Бурда, зірка залишила територію України, перетнувши українсько-польський кордон на Львівщині.

Незадовго до цього Джолі помітили в Тернополі.

Як відомо, 5 листопада зірка відвідала Херсон і Миколаїв. Там вона провела час з медичним персоналом, сім’ями та волонтерами, які продовжують жити в умовах постійної присутності дронів, загрози обстрілів та мін.

Жителі Миколаєва та Херсона щодня живуть у небезпеці, але вони відмовляються здаватися. У час, коли уряди усього світу відвертаються від захисту цивільного населення, їхня сила та взаємна підтримка викликають повагу. Після майже трьох років конфлікту виснаження є очевидним, але так само очевидною є і рішучість. Сім’ї хочуть безпеки, миру та можливості відбудувати своє життя”, – заявляла Анджеліна Джолі.

Вдень 23 червня російські окупанти завдали ракетного удару по Кривому Рогу. Є жертва та постраждалі.

Південна Корея заявила про готовність прийняти всіх північнокорейських військовополонених, які опинилися в полоні в Україні після участі у війні на боці Росії, якщо вони добровільно висловлять бажання переїхати до Південної Кореї.

У Хмельницькій області внаслідок вибуху невідомого предмета поранень зазнав 11-річний хлопчик.

Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.

Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.