Через ворожі обстріли знеструмлено споживачів у чотирьох областях
Джерело: Міненерго
За повідомленням Міністерства енергетики, через російські обстріли станом на ранок знеструмлено споживачів у чотирьох областях.
Так, без світла залишились абоненти на Вінниччині, Донеччині, Дніпропетровщині та Одещині.
На пошкоджених енергооб’єктах тривають відновлювальні роботи, енергетики працюють над відновленням електропостачання.
Також повідомляється, що у Харківській, Сумській, Полтавській, Запорізькій, Дніпропетровській та Кіровоградській (частково) областях наразі вимушено застосовуються аварійні відключення.
Окрім цього, сьогодні у всіх регіонах України протягом доби застосовуються графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу.
Актуальні графіки розміщуються на офіційних ресурсах регіональних операторів системи розподілу. Про зміни в енергопостачанні можна дізнатись на сторінках обленерго вашого регіону.
Споживачів закликають раціонально використовувати електроенергію протягом усього дня, особливо у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему.
- 5 грудня у всіх регіонах України застосовуватимуть заходи обмеження споживання електроенергії.
Парламент Естонії ухвалив закон про ядерну енергетику, який створює правову основу для розвитку ядерної енергетики у балтійській країні та формує повний регуляторний каркас для її безпечного впровадження.
Президент Володимир Зеленський заявив, що постачання систем протиповітряної оборони має стати ключовим завданням української дипломатії на найближчі тижні. За його словами, партнери повинні передати Україні саме ті засоби ППО, які були обіцяні.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що в Миколаївському обласному ТЦК та СП утримували чоловіка 18 днів без звʼязку та зі зламаними ребрами.
Зміна клімату може прискорювати поширення стійкості бактерій до антибіотиків. Такого висновку дійшла міжнародна група дослідників після аналізу понад 480 тисяч зразків сальмонели зі 139 країн світу.
На Львівщині викрили контрабанду техніки Apple орієнтовною вартістю понад 35 млн грн.