В «Укренерго» попередили про відключення в усіх регіонах 11 січня
Джерело: Укренерго
11 січня у всіх регіонах України застосовуватимуть заходи обмеження споживання електроенергії.
Як причину обмежень, в “Укренерго” назвали наслідки масованих російських ракетно-дронових атак на енергооб’єкти. У компанії вкотре не конкретизували графіки погодинних обмежень та графіки обмеження потужності для промислових споживачів. Лише підтвердили, що такі будуть. Натомість зазначили, що ситуація в енергосистемі може змінитись.
“Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою – дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні”, – додали у повідомленні.
Окремо в “Укренерго” нагадали про необхідність ощадливого споживання електроенергії.
У компанії також окремо зауважили, що масовані ракетно-дронові атаки, котрі РФ здійснила на українську енергосистему протягом жовтня-листопада, призвели до значних втрат доступної потужності через знищення або пошкодження об’єктів генерації, передачі та розподілу електричної енергії. Як наслідок – зараз у державі є регіони зі значним рівнем енергодефіциту. А оскільки енергосистема України – об’єднана, то проблема дефіциту потужності стосується її загалом, а не окремих частин. Неможливість задовольнити потреби усіх споживачів наявним обсягом доступної потужності призводить до запровадження вимушених обмежень – аварійних або погодинних відключень.
- В “Укренерго” закликали не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів.
Конституційний суд Чехії зобов’язав уряд дозволити президенту Петру Павелу відвідати саміт НАТО в Туреччині наступного місяця.
Британський фотограф Дон Маккаллін, який понад 70 років документував війни та конфлікти по всьому світу, випустить свою останню книжку, присвячену В’єтнамській війні. Для цього він повернеться до власного архіву та найвідоміших світлин, зроблених під час бойових дій у В’єтнамі.
Південнокорейські військові заявили про затримання солдата КНДР після того, як він перетнув кордон поблизу центральної ділянки міжкорейського кордону.
У лікарні помер 25-річний фахівець із розмінування гуманітарної організації Norwegian People’s Aid, який був поранений під час російського обстрілу Високопільської громади. Загалом ця атака забрала життя двох працівників NPA.
В середу, 24 червня, російські окупанти атакували комунальне підприємство в Запорізькому районі. Є жертва та поранені.