В Україні запрацював реєстр виробників органічної продукції

Джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

В Україні запрацював Державний реєстр операторів, що здійснюють виробництво продукції відповідно до вимог законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.

Відтак, до реєстру вже внесено перших операторів, які отримали сертифікат, що підтверджує відповідність органічного виробництва та обігу органічної продукції вимогам законодавства України у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.

У відомстві зазначили, що й до сьогодні виробництво органічної продукції в Україні здійснювалося відповідно до стандартів, еквівалентних стандартам ЄС та інших країн.

Відтак, запуск реєстру операторів означає, що відтепер полиці вітчизняних магазинів будуть наповнюватися органічною продукцією, що виробляється і сертифікується відповідно до законодавства України, та яка маркована українським державним логотипом.

У Мінагрополітики нагадали, що на початку червня цього року до реєстру органів сертифікації внесено перший орган сертифікації – ТОВ “ОРГАНІК СТАНДАРТ”, що успішно пройшов акредитацію у Національному агентстві з акредитації України. Це дозволило йому здійснювати сертифікацію органічного виробництва та обігу органічної продукції відповідно до вимог законодавства України.

Найменше лелеченя з родини Одарки та Грицика, на ім’я Катруся, опинилося поза межами гнізда. Лелека Грицик виніс його на землю, однак пташеня вдалося вчасно помітити й врятувати.

У п’ятницю, 23 травня, Гарвардський університет подав до суду на адміністрацію Трампа через раптову заборону на приймання іноземних студентів.

Президент США Дональд Трамп заявив, що компанія Apple має виробляти й збирати iPhone безпосередньо у Сполучених Штатах. В іншому разі компанію зобов’яжуть сплачувати мито щонайменше у розмірі 25%.

В п’ятницю, 23 травня, Україна та Сполучені Штати завершили всі процедури для запуску Фонду реконструкції в межах угоди про надра.

Україна та Росія провели перший етап масштабного обміну полоненими за домовленістю у форматі “1000 на 1000”. Додому повернулися 270 українських захисників та 120 цивільних.