Українські військові взяли в полон російського найманця з Колумбії

Джерело: 152 окрема єгерська бригада імені Симона Петлюри

Військові 152-ї окремої єгерської бригади взяли в полон завербованого до російської армії громадянина Колумбії.

За словами полоненого, йому в Росії обіцяли “легальну роботу”, проте насправді відправили штурмувати позиції українських військових.

“Обіцянки “легальної праці” виявилися пасткою, а реальністю стала участь у війні проти країни, з якою він не мав жодного особистого конфлікту. Росія системно вербує іноземців через фінансові обіцянки, маніпуляції та замовчування реальних умов. Людей використовують як ресурс. Як витратний матеріал”, – зазначили українські військові.

У бригаді зазначили, що Україна діє відповідно до норм міжнародного гуманітарного права та вимог Женевських конвенцій. Полонений отримав необхідну допомогу та належне поводження, гарантоване міжнародними зобов’язаннями.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.