У Запоріжжі зросла кількість постраждалих (ОНОВЛЕНО)
Джерело: Іван Федоров, поліція Запорізької області
Кількість поранених внаслідок російської атаки по місту Запоріжжя зросла. Станом на 19:37 відомо про 18 поранених.
Нагадаємо, в суботу, 14 березня, російські окупанти атакували місто Запоріжжя. Росіяни скинули 4 керовані авіабомби на житлові квартали обласного центру.
“Вже 18 поранених, в тому числі, двоє дітей – збільшується кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя. У людей переломи, уламкові поранення, забої та відкриті рани”, – повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.
Допомога лікарів знадобилася 17-річному хлопцю з осколковими пораненнями – він у тяжкому стані та 15-річній дівчині. В неї гостра реакція на стрес.
Усім постраждалим надається необхідна допомога.
- На Київщині внаслідок масованої російської атаки знищені виробництва і склади кількох українських брендів одягу.
- Зранку 14 березня російські окупанти вдарили з артилерії по жилих кварталах центру Херсона. В Корабельному районі в результаті обстрілу травмовано трьох дітей.
- Віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба повідомив про атаку РФ по залізниці у двох областях.
В Одеській області чоловік з гвинтівки вистрелив у підлітків, внаслідок чого поранення зазнала 15-річна дівчина.
В Кривому Розі знову зросла кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.
Ірак може розглянути вихід з ОПЕК, якщо не отримає суттєвого збільшення квоти на видобуток нафти, поінформували обізнані джерела.
Компанія «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media.
На лівому березі Києва скасували екстрені відключення електроенергії.