Алек Болдвін заявив про бажання завершити кар’єру після трагедії на зйомках «Іржі»

Джерело: Independent

Актор Алек Болдвін заявив, що замислюється над завершенням кар’єри та хотів би більше часу проводити вдома з родиною.

68-річний актор зазначив, що останні кілька років майже не працював і звик до такого ритму життя.

“Я був удома з дітьми три з половиною роки – майже не працював – і лише зараз це починає змінюватися. Я ще збираюся зайнятися різними проєктами. Але я звик бути вдома і більше не хочу його залишати. Я не хочу більше працювати. Справді не хочу. Я хочу піти на пенсію і залишатися вдома з дітьми”, – сказав він.

Кар’єра актора триває майже 50 років, однак у 2021 році її затьмарив інцидент на зйомках фільму “Іржа”, під час якого загинула операторка Галина Гатчінс. Вона отримала смертельне поранення після випадкового пострілу з реквізитної зброї, яку тримав Болдвін.

Після цього актор майже три роки був фігурантом справи про ненавмисне вбивство. У грудні 2024 року її остаточно закрили після того, як прокурори відкликали апеляцію на рішення суду. Сам Болдвін назвав цей період “дуже болісним” і зізнався, що багато часу проводив удома.

Разом із дружиною Гіларією, з якою він одружений із 2012 року, актор виховує сімох дітей. Також у нього є старша донька від першого шлюбу з акторкою Кім Бейсінгер.

Через кілька місяців після завершення судового процесу подружжя випустило реаліті-шоу “The Baldwins”, яке розповідає про їхнє сімейне життя між квартирою в Мангеттені та будинком в Іст-Гемптоні. Проєкт отримав критичні відгуки: оглядачі назвали його невдалим кроком для відновлення репутації актора.

У серіалі Гіларія також говорила про психологічний стан чоловіка після інциденту. “Усі, хто близький до Алека, бачили, як погіршився його психічний стан. У нього діагностували ПТСР, і в найтемніші моменти він каже: “Якщо в той день мав статися нещасний випадок, чому я досі тут? Чому це був не я?”, – сказала вона.

Сам Болдвін додав: “Мій близький друг нещодавно запитав, як я, і я відповів: “Я щасливіший, коли сплю, ніж коли не сплю”.

Вдень 23 червня російські окупанти атакували Одещину ударними безпілотниками. Є жертва та постраждалий.

Військовослужбовці Національної гвардії України, у яких самовільне залишення частини (СЗЧ) зафіксували до 12 червня 2026 року, відтепер також можуть повернутися на службу через “Армія+”.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.

Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного коригувальника повітряних атак рашистів по Запоріжжю. Ним виявився місцевий мобілізований, який самовільно залишив військову частину і пішов на співпрацю з ФСБ.

У ніч на 23 червня оператори Сил безпілотних систем ЗСУ уразили ударні дрони противника, засоби ППО, об’єкти енергетичної інфраструктури, паливно-мастильні матеріали та логістичний транспорт.