СБС та «Азов» знищили командний пункт ФСБ у Донецьку: ліквідовано 12 офіцерів
Джерело: Роберт “Мадяр” Бровді
Бійці підрозділу СБС та 1-го корпусу НГУ Азов 22 квітня знищили командний пункт та місце базування Управління мобільних дій (УМД) ФСБ РФ у тимчасово окупованому Донецьку.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт “Мадяр” Бровді зазначив, що Управління мобільних дій УМД ФСБ РФ – це оперативний спецпідрозділ ФСБ зі складу Служби контррозвідки, функціонально діючий як спецназ, що відпрацьовує окремі операції та завдання “брудної” війни на ТОТ та на території України.
“УМД виконує контррозвідувальні задачі, проведення диверсій, військові спецоперації, створення агентурних мереж, пошук та затримання нелояльних громадян, фізичне усунення опонентів та координацію проросійських бойовиків. Територією України – вербувальна робота, агентурна мережа, виконання терактів, диверсій, підпалів, тощо”, – зазначив командувач.
Він повідомив, що українські військові завдали вісім ударів дронами FP-2, у результаті чого, втрати противника склали 27 одиниць особового складу спецпризначенців: 12 офіцерів безповоротні (200), 15 – санітарні (300).
- Бійці 1 окремого центру безпілотних систем Сил безпілотних систем ЗСУ атакували росіян, які саме готувалися до запуску дронів по Україні.
- Сили безпілотних систем ЗСУ повідомили про нові ураження ворога. Зокрема, йдеться про нафтобазу, засоби ППО та склад БпЛА.
- Сили безпілотних систем оприлюднили добірку найрезультативніших глибинних уражень по стратегічних об’єктах на території РФ, зокрема нафтопереробних заводах, що забезпечують ворожу армію пальним.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.