Українські армійці підняли державний прапор у населеному пункті Роботине

Джерело: Валерій Залужний/Facebook

23 серпня Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний опублікував відео із села Роботине на півдні Запорізької області. Українські війська підняли державний прапор у населеному пункті.

Військовослужбовці 47-ї окремої механізованої бригади встановили прапор України в селі Роботине на Мелітопольському напрямку.

На відео, опублікованому Валерієм Залужним, український прапор майорить на даху пошкодженої будівлі в оточенні спалених дерев.

У День державного прапора на зруйнованій російськими окупантами школі піднято синьо-жовтий прапор за підписом Головнокомандувача Збройних Сил України! – зазначили у 47-й бригаді.

Зауважимо, 22 серпня заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що ЗСУ з боєм увійшли до Роботиного.

Також Генштаб повідомив про успіхи Збройних сил України у Роботиному.

Російські війська активізували бойові дії вздовж усієї лінії фронту. Про це повідомляють українські військові, свідчить зведення Генштабу та підтверджують коментарі військових для CNN. Хоча поки не зрозуміло, чи це початок масштабного весняного наступу, проте, масштаби бойових дій свідчать про намір Кремля продовжувати війну.

Український бойовий досвід у використанні німецького озброєння виявив перевагу простого озброєння над високотехнологічним, свідчить внутрішній звіт Бундесверу, з яким ознайомилися журналісти NDR, WDR та Süddeutsche Zeitung.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Російські підприємці брати Аркадій та Борис Ротенберги – автори та головні бенефіціари концепції “м’якої націоналізації” в Росії, яка почалася після виходу з країни іноземних компаній у зв’язку з початком повномасштабної війни проти України.