Генштаб підтвердив успіхи ЗСУ у Роботиному

Джерело: Генеральний штаб Збройних сил України

Генштаб підтвердив інформацію Міноборони України про успіх ЗСУ у Роботиному в Запорізькій області.

Зазначається, що українські воїни мали успіх у напрямку Роботиного і закріплюються на досягнутих рубежах, завдають вогневого ураження артилерією по виявлених цілях противника, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

Також ЗСУ продовжують наступ на Бахмутському напрямку (південніше від Бахмута).

Окрім цього Сили оборони України продовжують стримувати наступ російських військ на Куп’янському, Лиманському та Бахмутському напрямках.

Своєю чергою окупанти вели безрезультатні наступальні дії в районах Авдіївки, Мар’їнки, Новомихайлівки Донецької області.

Противник вів безрезультатні наступальні дії в районі Кліщіївки Донецької області. Тут тривають важкі бої.

Ворог зазнає значних втрат в особовому складі, озброєнні та техніці, здійснює переміщення підрозділів та військ, активно застосовує резерви.

Напередодні заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що у напрямку південно-східніше Роботиного Запорізької області Сили оборони мали успіхи. Нині триває планова бойова робота.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 березня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 124 бойових зіткнення.

У Німеччині розглядають можливість передачі газопроводу “Північний потік-2” під управління США, що потенційно дозволить відновити постачання російського газу до Європи, інформують обізнані джерела, зазначаючи, що робота над відповідною угодою вже триває.

Пізно ввечері 20 березня російські війська запустили на Одесу десятки ударних безпілотників. Після низки вибухів у місті повідомляють про пожежу.

20 березня президент США Дональд Трамп знову повідомив, що Вашингтон “дуже скоро” підпише угоду з Україною про рідкісноземельні метали.

19 березня у Брюсселі представили перший стратегічний документ щодо обороноздатності ЄС “Білу книгу з питань європейської оборони – Готовність 2030”. Відтак, Європейський Союз кардинально змінює підхід до власної безпеки.