РФ вдарила по АЗС на околиці Сум: троє постраждалих

Джерело: Олег Григоров

Вранці 24 червня російські окупанти безпілотником атакували автозаправну станцію на околиці Сум.

Очільник ОВА Олег Григоров зазначив, що ворог системно атакує АЗС на Сумщині.

“Попередньо, постраждали троє цивільних, які перебували на території. Медики їх обстежують та надають необхідну допомогу. За попередньою інформацією, ушкодження не важкі”, – повідомив Григоров.

Також унаслідок атаки пошкоджені автомобілі.

Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.

Російські окупанти атакували місто Конотоп на Сумщині. Постраждали четверо людей, зокрема дитина.

У Львівській області чоловік влаштував смертельну ДТП. Після затримання він зізнався, що перед цим вбив свою матір.

Корейський пластичний хірург склав список продуктів, які можуть негативно впливати на зовнішній вигляд шкіри – спричиняти набряки, висипання та прискорювати процес старіння.

Ярослав Железняк опублікував розслідування про відьму Марію Тиху та мага Веліара, які, як він стверджує, заробляють кошти на чужому горі.