РФ атакувала енергооб’єкт ДТЕК на Одещині

Джерело: ДТЕК

Війська РФ атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.

Удару було завдано уночі 26 червня.

У компанії наголосили, що ремонтні роботи потребують часу.

“Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути електропостачання всім мешканцям області”.

В Укргідрометцентрі попередили про сильну спеку в Україні у період з 28 по 30 червня.

Міністерство освіти і науки України відреагувало на подання омбудсмана Дмитра Лубінця, який закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.

В Одеській області затримали та повідомили про підозру доглядальниці, яка катувала 84-річну жінку.

Керівник Офісу президента України Кирило Буданов анонсував найближчим часом обмін військовополоненими.

В п’ятницю, 26 червня, російські окупанти вчергове обстріляли місто Запоріжжя. Відомо про постраждалих.