РФ атакувала енергооб’єкт ДТЕК на Одещині
Джерело: ДТЕК
Війська РФ атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.
Удару було завдано уночі 26 червня.
У компанії наголосили, що ремонтні роботи потребують часу.
“Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути електропостачання всім мешканцям області”.
- Вночі 26 червня російські окупанти атакували Одеську область. Є пошкодження та постраждалий.
В Укргідрометцентрі попередили про сильну спеку в Україні у період з 28 по 30 червня.
Міністерство освіти і науки України відреагувало на подання омбудсмана Дмитра Лубінця, який закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.
В Одеській області затримали та повідомили про підозру доглядальниці, яка катувала 84-річну жінку.
Керівник Офісу президента України Кирило Буданов анонсував найближчим часом обмін військовополоненими.
В п’ятницю, 26 червня, російські окупанти вчергове обстріляли місто Запоріжжя. Відомо про постраждалих.