Росія вирішила вивезти більшість найманців ПВК «Вагнер» до Африки
Джерело: Центр національного спротиву
Політичне керівництво РФ прийняло рішення перевести більшість найманців ПВК “Вагнер” до Африки до середини вересня.
Відповідно до цього плану, терористи покинуть Білорусь та виїдуть до Нігеру, Лівії, Судану, Малі, Центральноафриканської Республіки та Мозамбіку.
Кремль має власні колоніальні та геополітичні інтереси у всіх цих державах, і підтримує або хунту, або заколотників.
Невелика частина “вагнерівців” залишиться, щоб навчати спецпідрозділи МВС Білорусі з метою протидії можливим спробам здійснити переворот проти самопроголошеного президента Олександра Лукашенка, або ж вони укладуть контракт з МО РФ для участі в війні проти України.
- У Білорусі на полігоні Воловщина посилюється конфлікт між інструкторами-терористами з ПВК “Вагнер” та представниками міністерства внутрішніх справ країни.
- Президент РФ Володимир Путін наказав найманцям ПВК “Вагнер” підписати присягу на вірність РФ після смертельної авіакатастрофи, в якій, ймовірно, загинув засновник групи Євген Пригожин.
- За інформацією WSJ, Євген Пригожин провів свої останні дні в Африці у спробах захистити свою глобальну бізнес-імперію від планів Кремля захопити її.
Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.
Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.
У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.
Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.
Десять співробітників Служби безпеки України та десять військовослужбовців Збройних сил України пройшли тижневе навчання у Національній лабораторії Айдахо, США, де вивчили методи зі збору доказів для криміналістичної експертизи після можливого ядерного удару.