На Кримському мосту росіяни відновили проліт, який впав внаслідок атаки

Джерело: “Крым.Реалии”

Російські окупанти встановили новий проліт на Кримському мосту. Він впав ще 17 липня внаслідок атаки надводних дронів під час спецоперації.

Журналісти порівняли супутникові знімки сервісу Planet.com за 3 та 5 вересня. Для запобігання ударам у майбутньому на південь від моста було встановлено баржі. Росіяни сподіваються, що вони стануть основою для загородження.

Українське вище керівництво заявляло, що Кримський міст для України є законною ціллю. Росіяни ним перевозять зброю.

На наступний день після удару по Кримському мосту росіяни стали завдавати по Одесі масованих ударів, зокрема по портовій інфраструктурі.

Деякі пов’язували це з атакою на міст, але військове керівництво спростувало інформацію, заявивши, що росіяни атакували Україну протягом півтора року повномасштабної війни. Крім того, російські удари відбулися якраз в день виходу з зернової угоди.

Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.

Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.

На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.

Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.

Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.