Україна засудила домовленість Ізраїлю співпрацювати з РФ в галузі кіно
Джерело: пресслужба посольства України в Ізраїлі
Посольство України засудило уряд Ізраїлю за підписання договору з РФ щодо “співпраці в галузі кіновиробництва”. Договір нібито підписали 6 вересня, саме тоді росіяни обстріляли ринок у Костянтинівці, вбивши 16 цивільних осіб.
Міністерства Ізраїлю та РФ підписали угоду стосовно співпраці двох країн у галузі кіно, зауважується, що відповідні переговори тривали майже 15 років.
Ми вже не знаємо, як реагувати. Того самого дня, коли російська ракета влучила по багатолюдному ринку на Донеччині, знову вбивши та поранивши десятки невинних цивільних, ізраїльський уряд підписав угоду про співпрацю в галузі кіно з російськими пропагандистами, – мовиться у дописі посольства.
У пресслужбі наголосили, що у той час, коли Росія щоденно атакує Україну, вбиваючи невинних людей, Ізраїль співпрацює з цією жорстокою країною, відомою своїми кінематографічними зусиллями, спрямованими на поширення пропаганди війни.
Поки міжнародна спільнота ізолює Росію, щоб довести, що її дії є неприйнятними для західного суспільства, Ізраїль, схоже, пропонує більше платформ агресору.
У посольстві закликали уряд Ізраїлю нарешті зрозуміти, що “зосередження на несправедливості, яку вчиняє російське керівництво, є правильним шляхом дій, а не підписання сумнівних домовленостей з ними”.
- Віцепрезидентка Єврокомісії з питань цінностей та прозорості Віра Юрова та єврокомісар з юстиції Дідьє Рейндерс заявили, що РФ спотворює історію та поширює теорії змови, щоб “отруїти демократичні країни шкідливою дезінформацією”.
- Російська пропаганда щодо військового повномасштабного вторгнення в Україну поширюється через відеоігри.
- Користувачі соціальної мережі Twitter з синьою галочкою верифікації, які платять за просування свого контенту серед інших користувачів, є одними з найбільш поширених прикладів публікації фейків про війну Росії на території України.
- Після початку повномасштабного вторгнення в Україну РФ посилила кампанії з дезінформації, зокрема в Німеччині, стверджує Федеральне відомство з охорони конституції (BfV).
Суд Гельсінкі у Фінляндії постановив конфіскувати спідницю у жінки, яку визнали винною в замаху на крадіжку. Злочин, ймовірно, вчинили за допомогою цього предмету одягу.
Кількість жертв повені в американському штаті Техас зросла до щонайменше 129 осіб, ще 166 людей залишаються зниклими безвісти.
Президент Фінляндії Александр Стубб таємно взяв участь у змаганнях з тріатлону, використавши псевдонім.
У США лікарі за допомогою риб’ячої шкіри загоїли глибоку рану на шиї недоношеної Еліани Девос.
У Великій Британії відкликали понад 11 тисяч флаконів очних крапель Zaditen через проблеми на виробництві, що могло призвести до нестерильності препарату.