Кім Кардашьян закликала Байдена запобігти геноциду вірмен від Азербайджану

Джерело: Кім Кардашьян в Instagram
Американська телевізійна зірка та модель Кім Кардашьян і доктор Ерік Есрайлян написали про те, що США (і світу) настав час вжити заходів, щоб захистити вірмен від Азербайджану.

Фото: Кім Кардашьян в Instagram
У своїй заяві вони розповідають, що з грудня минулого року Азербайджан заблокував єдиний шлях порятунку між корінними вірменами-християнами Республіки Арцах (також відома як Республіка Нагірно-Карабаська) та рештою світу. Протягом багатьох років вони залежали від транспортування продовольства, медичних товарів і гуманітарної допомоги Лачинським коридором.

Фото: Кім Кардашьян в Instagram
Війна 2020 року, після того, як Азербайджан без провокації напав на вірмен в Арцаху, ніколи не закінчувалася для вірмен у всьому світі.
Попри домовленості про припинення вогню, напади на вірменських солдатів були постійними і без наслідків.
Вірменофобська політика була розроблена та широко пропагована азербайджанським урядом та іншими.
“Колективне мовчання або бездіяльність окремих осіб, урядів і урядових організацій, таких як ООН і Європейський Союз, увічнили кризу”, – зазначають Кардашьян та Есрайлян у своїй заяві.
Уряд Азербайджану та його союзники стверджують, що існують альтернативні маршрути, якими слід скористатися. На початку цієї кризи в республіці проживало близько 120 000 вірмен, у тому числі 30 000 дітей. На жаль, через голодування та неможливість отримати належну медичну допомогу вже відбулася значна і трагічна втрата людей.

Фото: Кім Кардашьян в Instagram
Кім Кардашьян та Ерік Есрайлян зазначили:
“Ми просто дві людини. Ми працювали за лаштунками, щоб підтримати наших вірменських братів і сестер, але цей дипломатичний підхід не дав значних результатів. Цю кризу, очевидно, не вдасться виправити окремим особам, але ми продовжуватимемо робити все можливе, щоб використати свій вплив”.
Вони закликають президента США Джо Байдена, держсекретаря США Ентоні Блінкена та “їхніх колег негайно зайняти позицію”.
- 15 липня представники від Азербайджану наголосили, що РФ та Вірменія не виконують угоду стосовно припинення вогню в анклаві Нагірний Карабах, через кілька годин після того, як Європейський Союз закликав країни утриматися від “насильства та різкої риторики”.
За роки повномасштабної війни 67 українських священників, пасторів та монахів стали жертвами вбивств або катувань з боку російських окупантів. 620 релігійних об’єктів було знищено, більшість із них християнські.
Президент Володимир Зеленський, після доповіді головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського, заявив, що так зване “великоднє перемир’я” Росії не поширюється на Курську та Бєлгородську області РФ, а також що обстріли на деяких інших фронтових напрямках не припинилися.
Увечері 19 квітня, після того, як Путін оголосив про так зване “великоднє перемир’я”, російські війська обстріляли кілька населених пунктів Херсонської області.
Після трьох років полону мати й син, Маргарита та Руслан Виноград, несподівано зустрілися під час сьогоднішнього обміну полоненими.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 19 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 107 бойових зіткнень.