Понад сотню речей гурту The Beatles продадуть на аукціоні в США

Джерело: CNN

У Нью-Джерсі на аукціоні представлять понад сотню цінних речей, що належали британському бітрокгурту The Beatles. Їх вартість оцінюють приблизно в $6 мільйонів.

Як повідомляється, серед лотів – альбом With the Beatles, підписаний Джоном Ленноном і Рінго Старром. Також пара звукозаписних консолей, якими гурт користувався у студії Abbey Road.

Фото: CNN

Також запропонують квиток з першого концерту гурту у США. Очікується, що квиток на концерт Washington Coliseum 1964 року продадуть за $4000-6000.

Фото: CNN

При цьому набір карикатур із підписом, намальовані на стіні для “Шоу Еда Саллівана”, оцінюється від $750 тисяч до мільйона.

На аукціоні також буде представлено чорний смокінг, який колись надягав засновник гурту Джон Леннон. Його хочуть віддати за 500 – 750 тисяч доларів.

Наступний лот – вітальна листівка з Адольфом Гітлером із підписом Джорджа Гаррісона. На листівці написано: “Стіву. З днем народження, друже” і підпис – “Адольф Шикельгрубер, Джордж, Олівія та Дані”.

Варто зауважити, у книзі, опублікованій у 1989 році, зазначалося, що Гаррісон мав нацистські сувеніри, зокрема фотографії Гітлера. Гаррісон завжди це заперечував і навіть подав до суду на журнал, який писав про це.

Колишня пані посол США в Україні Бріджит Брінк пояснила причину своєї відставки у квітні 2025 року. За її словами, це через зовнішню політику американського президента Дональда Трампа.

Через загострення ситуації на Лиманському напрямку, спецпідрозділ поліції “Білі янголи” евакуював п’ять родин з дітьми з небезпечного району.

Президент України Володимир Зеленський разом із європейськими союзниками провів телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом.

Кореспондент The Economist Олівер Керрол, посилаючись на власні джерела, повідомив, що російська делегація на переговорах в Туреччині погрожувала українській тим, що захопить Харківську і Сумську області. 

Міністр оборони України Рустем Умєров повідомив заявив, що на перемовинах в Стамбулі російська й українська делегації говорили про обмін полоненими у форматі “1000 на 1000”.