За ніч оператори «Армії дронів» уразили російську техніку на мільйони доларів
Джерело: міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Telegram
Військові підрозділу CODE 9.2 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка за ніч на Бахмутському напрямку уразили дві одиниці російської техніки та склад із боєприпасами.
“Результативна ніч на Бахмутському напрямку – оператори “Армії дронів” уразили російської техніки на мільйони доларів”, – повідомив очільник Мінцифри.
За його даними, серед результатів полювання підрозділу CODE 9.2 ударним безпілотником – самохідна артилерійська установка, протитанкова гармата “Рапіра”, польовий склад із боєприпасами.
“Цей кейс підтверджує, що воювати дронами дешевше. Докладаємо максимальних зусиль, щоб забезпечити всю лінію фронту коптерами від “Армії дронів”, – наголосив Федоров.
- У тимчасово окупованому Енергодарі Запорізької області місцевий рух опору та спецпризначенці української розвідки дронами атакували окупаційний “відділ паспортизації” та радіокомунікаційний пункт зв’язку.
- На Бахмутському напрямку Сили спеціальних операцій Збройних сил України знищили склад російських окупантів, де зберігалися ракети.
- В Україні триває 566-та доба від початку повномасштабного вторгнення РФ, За цей період часу українські захисники ліквідували понад 269 тисяч російських загарбників.
Північна Корея вже отримала понад 20 мільярдів доларів від співпраці з Росією у межах війни проти України, свідчить звіт південнокорейського аналітичного центру KIDA.
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент російського ГРУ, який допомагав російським військам прориватися до Покровська. Росіяни завербували зрадника через “Однокласники”, де він публікував антиукраїнські коментарі.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 15 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 87 бойових зіткнень.
15 квітня президент Володимир Зеленська розповів, що переговори між командами України та США щодо угоди про рідкісноземельні метали пройшли позитивно.
Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах України безпілотний авіаційний комплекс українського виробництва В-1, здатний перебувати в повітрі упродовж декількох годин.