Російський колаборант в Криму продає українські об’єкти, включно з власністю Зеленського, – CNN
Джерело: CNN
Встановлений Росією голова окупаційної Державної ради Криму Володимир Константинов 16 вересня заявив про свої плани продати низку українських об’єктів в анексованому Криму, в тому числі об’єкти, які належать президенту України Володимиру Зеленському.
У пості в Telegram Константинов заявив про плани продати 100 “націоналізованих об’єктів”.
“Це житлові приміщення, в тому числі квартира подружжя Зеленських, санаторно-курортні заклади, торгові та комерційні об’єкти”, – сказав він.
За словами Константинова, російська влада розраховує отримати понад 800 мільйонів рублів ($8,2 мільйона) від продажу нерухомості.
Він додав, що спеціально створена комісія продовжить роботу з “виявлення майна українських олігархів у Криму”.
- На території тимчасово окупованого Криму російські загарбники перетворюють цивільні лікарні на військові госпіталі.
- У тимчасово окупованому Криму загострюється гуманітарна криза, зокрема спостерігається нестача палива.
- Українські війська застосували британські далекобійні ракети для масштабного удару по Чорноморському флоту Росії у тимчасово окупованому Криму.
- Під ранок 14 вересня на території тимчасово окупованого Криму пролунали потужні вибухи. Рух Кримським мостом перекрито. У російському міноборони повідомили про атаку безпілотників на півострів.
Американсько-німецька компанія-розробник програмного забезпечення Auterion до кінця 2025 року спорядить Україні 33 тисячі “ударних систем” для БпЛА з штучним інтелектом, здатних обходити системи радіоелектронної боротьби та фізичні перешкоди – подібно до дронів на оптоволокні.
Станом на 27 липня Силам оборони вдалося звільнити від російських військ село Кіндратівка Хотінської громади, що на Сумщині.
На Закарпатті затримали організатори схеми незаконного виїзду військовозобов’язаних за кордон, котрий намагався підкупити прикордонника 320 тисячами гривень.
27 липня президент Володимир Зеленський розповів про “предметну” розмову з главою Франції Емманюелем Макроном, зауваживши, що Париж готовий допомогти Україні профінансувати виробництво дронів.
Служба зовнішньої розвідки України відзначила, що після запровадження санкцій у 2022 році витрати Росії на транзит вантажів зросли, особливо на маршрутах до Калінінградської області, котра не має сухопутного сполучення з рештою російської території.