На виготовлення серіалів компанія бізнес-партнера голови ОПУ Єрмака отримала з держбюджету 21 млн грн

Джерело: “Наші Гроші

У серпні ТОВ “Мейнстрім пікчерз”, яка опосередковано пов’язана з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком, отримала з держбюджету підряди вартістю 21 млн грн на виробництво серіалів. Загалом протягом 2023 року ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” уклала угоди на виробництво серіалів на 360 мільйонів гривень.

Зокрема до відставки з посади очільника Мінкульту Олександра Ткаченка було виділено 217 млн грн, а після – 139 млн грн. Журналісти виявили, що ТОВ “Менйстрім пікчерз” має за 21 млн грн виготовити серіали “Мангровий гай”, “Одна велика родина” та “Мистецтво в тіні війни”.

Засновниками цього ТОВ є Артем Колюбаєв – бізнес-партнер Андрія Єрмака, які обидва є засновниками ТОВ “Ама віжн”. Воно у 2020 році отримало 25 млн грн держпідтримки на зйомки фільму “Щедрик”.

“Після призначення Єрмака в Офіс президента Колюбаєв також почав активно входити співзасновником у компанії, пов’язані з обраним від “ОПЗЖ” нардепом Вадимом Столаром і підозрюваним у державній зраді ексдепутатом Віктором Медведчуком. При цьому правоохоронці, яких курує замголови Офісу президента Олег Татаров, не провели повноцінного арешту активів Медведчука, і частину земель у Києві під забудову було фактично вкрадено у держави”, – написав автор повідомлення в “НГ” Юрій Ніколов.

Ткаченко до призначення на посаду глави Мінкульту очолював телеканал “1+1” Ігоря Коломойського, який нині перебуває у СІЗО у справі щодо розкрадань у “ПриватБанку”.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.