Міноборони допустило до експлуатації ще два тактичних кулеметних комплекси

Джерело: Міноборони

Міністерство оборони України допустило до експлуатації у військах ще два тактичних кулеметних комплекси.

Зокрема, це тактичний комплекс до 7,62-мм кулеметів ПКМ та MG42 місткістю 500 патронів “РБПП-500”. А також тактичний кулеметний комплект “Хижак”.

Зображення: Міноборони

“Хижак” призначений для розміщення та безперервної подачі кулеметних стрічок, споряджених патронами калібру 7,62×54 мм до кулеметів типу ПК (ПКМ), а тактичний комплекс “РБПП-500” – в тому числі і калібру 7,62×51 мм до кулемета MG42.

Зображення: Міноборони

 

У відомстві зазначили, що обидва комплекси довели свою надійність та ефективність після успішно пройдених випробувань.

“Міноборони продовжує працювати над забезпеченням Збройних сил України, в тому числі засобами ближнього і дальнього бою. Завдяки діяльності Акселератора Міноборони, процедура допуску до експлуатації розробок пришвидшено до 45 днів”, – зауважили у міністерстві.

4 лютого представники Європейської комісії, Європейської служби зовнішніх справ, Ради Європи, України та 37 держав погодили головні параметри для створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 4 лютого. З початку доби відбулося 80 бойових зіткнень. Найгарячішою була ситуація на Покровському, Торецькому напрямках та на Курщині.

Верховна представниця Євросоюзу з закордонних справ Кая Каллас заявила, що трибунал для лідера РФ Володимира Путіна працюватиме, навіть якщо президент США Дональд Трамп досягне мирних переговорів з господарем Кремля щодо України.

Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Пірсу Моргану розповів про втрати під час повномасштабної війни з Росією та оцінив реальність повернення всіх окупованих ворогом територій.

Російський опозиційний політик Михайло Ходорковський та підприємець Борис Зімін допоможуть російськомовним медійним, правозахисним, аналітичним та гуманітарним проєктам, які працюють в Україні, і залишилися без фінансування від Держдепу США.