На кінофестивалі у Гамбурзі покажуть сім українських фільмів

Джерело: Держкіно

Київський міжнародний кінофестиваль “Молодість” вдруге представить свій національний конкурс українських повнометражних фільмів на Гамбурзькому кінофестивалі (Filmfest Hamburg).

У конкурсі буде представлено 7 повнометражних ігрових фільмів. Усі учасники – дебютні або другі фільми режисерів і режисерок.

Відтак, на фестивалі будуть представлені фільми:

  • “Назавжди-Назавжди”, режисерка Анна Бурячкова;
  • “Ля Палісіада”, режисер Філіп Сотниченко;
  • “Як там Катя?”, режисерка Христина Тинькевич;
  • “Я і Фелікс”, режисерка Ірина Цілик;
  • “Я, Ніна”, режисерка Марися Нікітюк;
  • “Ти мене любиш?”, режисерка Тоня Ноябрьова;
  • “Люксембург, Люксембург”, режисер Антоніо Лукіч;

До журі увійшли: українсько-німецька акторка Аліна Левшин, австрійський режисер Давід Ваґнер та українська докторка психології  Світлана Уварова.

Фільми змагатимуться за нагороду “Скіфський олень” і грошовий приз у розмірі 100 000 гривень.

Закриватиме українську програму в межах Filmfest Hamburg позаконкурсний показ документального фільму Володимира Тихого “День Незалежності”.

Довідково. 31-й Filmfest Hamburg, найбільший фестиваль у регіоні й один із провідних у Німеччині, відбуватиметься з 28 вересня по 7 жовтня 2023 року.

27 липня президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн, під час якої зокрема обговорив законопроєкт, котрий гарантує незалежність та ефективність антикорупційних органів.

Міністр економіки, довкілля та сільського господарства Олексій Соболев повідомив, що цього року щонайменше шість областей потерпають від наслідків посухи.

27 липня президент Володимир Зеленський підписав закон про реформу Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

27 липня президент Володимир Зеленський розповів про “предметну” розмову з главою Франції Емманюелем Макроном, зауваживши, що Париж готовий допомогти Україні профінансувати виробництво дронів.

Служба зовнішньої розвідки України відзначила, що після запровадження санкцій у 2022 році витрати Росії на транзит вантажів зросли, особливо на маршрутах до Калінінградської області, котра не має сухопутного сполучення з рештою російської території.