Німеччина посилить контроль на кордоні з Польщею та Чехією
Джерело: Reuters
Міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер заявила, що країна посилить контроль на кордоні з Польщею та Чехією, щоб допомогти боротися з торгівлею людьми.
За останній рік країна прийняла близько 1 мільйона українських біженців. Місцева влада каже, що будує нове житло, але не встигає за попитом.
Ненсі Фезер заявила, що Німеччина встановить стаціонарний контроль на кордоні з Польщею та Чехією.
“Ми підготуємо посилений прикордонний контроль, щоб краще боротися з торговцями людьми”, — сказав Фезер.
Вона не зазначила, коли будуть введені нові заходи.
- Німеччина планує наступного року вдвічі скоротити федеральну допомогу, яку вона виділяє для покриття витрат на приймання та інтеграцію біженців в рамках скорочення бюджету.
- Згідно з опитуванням, опублікованим у середу, 12 липня, із понад мільйона українських біженців, які перебувають в Німеччині, 44% хотіли б залишитися в країні надовго.
- Європейська комісія висунула пропозицію продовжити тимчасовий захист для вимушених переселенців з України з 4 березня 2024 року до 3 березня 2025 року. Це дозволить забезпечити стабільність і підтримку для більше 4 мільйонів осіб, які користуються захистом у всьому Євросоюзі.
У Закарпатській області у 38 людей виявили гостру кишкову інфекцію внаслідок вживання води з водоспаду Шипіт для пиття і приготування їжі.
Президент США Дональд Трамп заявив, що до його приходу до влади Америка була на межі падіння. У зв’язку з цим, він хоче, щоб його запам’ятали як людину, яка врятувала Сполучені Штати.
За оцінками аналітиків, російські комбіновані атаками дронами і ракетами спрямовані на підрив морального духу українців.
13 липня відзначається Всесвітній день рому, Міжнародний день головоломки та Всесвітній день року. За церковним календарем вшановують пам’ять святого преподобного Стефана Савваїта.
За даними синоптиків у неділю, 13 липня, частину країни очікує негода.