82-річний Райнгард Кляйне з Німеччини витратив усі свої заощадження на реанімобіль для ЗСУ
Джерело: ТСН
82-річний Райнгард Кляйне привіз з Берліна до Києва реанімобіль для Збройних сил України, на який витратив усі свої заощадження – 25 тисяч євро.
“Я знаю, що Україні зараз дуже потрібна підтримка. Тож, цих грошей мені не шкода, хоч і витратив геть усе, що мав”, – розповів чоловік.
Водночас він зауважив, що особисто кермував автівкою та витратив на дорогу майже добу.
“До Польщі переганяти авто мені допомагав українець. За кермом ми їхали по черзі. Далі – приєдналися ще двоє чоловіків. З ними також була дівчина з Білорусі, яка нині живе у Німеччині. Завдяки знайомим я і дістався України”, – поділився німець.
За словами волонтера, машина обладнана всім необхідним для евакуації і порятунку життя поранених. Та в цілому для облаштування побуту захисників на передовій.
“Це дуже добре, що є люди, які допомагають. Причому в такому віці. Люди бачать нашу перемогу. І вона буде скоро”, – прокоментував військовий Олександр Андрієнко.
Як розповіли у виданні, реанімобіль ще оглянуть автомайстри, перефарбують. Далі через місяць-два його планують відправити на Бахмутський напрямок.
- В Україні волонтери розробили недорогу крилату ракету, яка, як сподіваються, зможе “подолати” російську протиповітряну оборону, щоб ракети з боєголовками з більшою ймовірністю досягали своїх цілей.
У ніч проти 25 листопада російські війська на човнах здійснили висадку через річку Оскіл південніше Новомлинська на Харківщині.
У ніч проти 25 листопада російські війська атакували столицю безпілотниками. Внаслідок чергового ворожого обстрілу у Деснянському районі загорівся балкон, тоді як у Дарницькому – уламки БпЛА впали на приватну забудову.
У Білому домі нещодавно розглядали можливість публічного заклику до офіційного запрошення України до НАТО, проте вирішили поки що цього не робити.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22.00 24 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 198 бойових зіткнень.
Литва забезпечить фінансування виробництва українських далекобійних безпілотників. Відповідний Меморандум про взаєморозуміння підписали у Вільнюсі між міністром оборони Рустемом Умєровим та міністром оборони Литви Лаурінасом Кащюнасом.