82-річний Райнгард Кляйне з Німеччини витратив усі свої заощадження на реанімобіль для ЗСУ

Джерело: ТСН

82-річний Райнгард Кляйне привіз з Берліна до Києва реанімобіль для Збройних сил України, на який витратив усі свої заощадження – 25 тисяч євро.

“Я знаю, що Україні зараз дуже потрібна підтримка. Тож, цих грошей мені не шкода, хоч і витратив геть усе, що мав”, – розповів чоловік.

Водночас він зауважив, що особисто кермував автівкою та витратив на дорогу майже добу.

“До Польщі переганяти авто мені допомагав українець. За кермом ми їхали по черзі. Далі – приєдналися ще двоє чоловіків. З ними також була дівчина з Білорусі, яка нині живе у Німеччині. Завдяки знайомим я і дістався України”, – поділився німець.

Фото: ТСН

За словами волонтера, машина обладнана всім необхідним для евакуації і порятунку життя поранених. Та в цілому для облаштування побуту захисників на передовій.

“Це дуже добре, що є люди, які допомагають. Причому в такому віці. Люди бачать нашу перемогу. І вона буде скоро”, – прокоментував військовий Олександр Андрієнко.

Як розповіли у виданні, реанімобіль ще оглянуть автомайстри, перефарбують. Далі через місяць-два його планують відправити на Бахмутський напрямок.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.