Уряд розпочав роботу над єдиним Планом реформ до 2027 року – Шмигаль

Джерело: пресслужба Кабінету міністрів

3 жовтня премєр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що уряд запускає роботу над єдиним Планом реформ до 2027 року. Зазначається, що план охопить усі сфери, які впливають на державні інституції, економіку та взаємодію з громадянами.

Шмигаль поінформував, що Україна має низку документів із пропозиціями реформ від наших партнерів — від 7 рекомендацій ЄС до переліку структурних маяків МВФ. Ці та інші пропозиції та ініціативи будуть об’єднані в одну дорожню карту змін. За ініціативи президента був розроблений Концепт посилення стійкості демократії.

Цей документ під час візиту до Сполучених Штатів був переданий Президентом України Президенту США. Тепер розпочинаємо роботу над створенням єдиного документа — дорожньої карти реформ — на основі Концепту посилення стійкості з урахуванням пропозицій партнерів, — зазначив прем’єр.

Він додав, що план реформ стане частиною майбутньої Української доктрини.

У документ маємо закласти важливі цілі: розвиток державних інституцій, розвиток конкурентної економіки та зміцнення взаємодії між державою, бізнес-середовищем і громадянським суспільством, — зауважив Шмигаль.

Очільник Уряду акцентував, що реформи будуть фундаментом нашої перемоги та запорукою успішного відновлення та зростання.

Нагадаємо, посадовці адміністрації президента США Джо Байдена набагато більше стурбовані корупцією в Україні, ніж публічно це визнають, випливає із конфіденційного документа США, отриманого Politico.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.

Міністерство закордонних справ привітало ухвалення резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності”.