Кількість загиблих українців в Ізраїлі зросла до 7 – МЗС
Джерело: речник МЗС України Олег Ніколенко
За останніми даними, станом на ранок 12 жовтня кількість загиблих українців в Ізраїлі зросла до 7 осіб.
Ніколенко наголосив, що консули встановили особисті дані загиблих громадян України, підтримують зв’язок із родичами та вживають заходів задля репатріації тіл.
Ще 9 Україні зазнали поранень різного ступеня тяжкості. Така ж кількість – 9 українців – вважаються зниклими безвісти.
“Українське посольство взаємодіє із ізраїльськими службами безпеки в контексті пошуку зниклих”, – наголосив речник.
Понад 1000 українців звернулись з проханням виїхати з Ізраїля. На суботу, 14 жовтня, дипломати готують перший евакуаційний рейс до Румунії.
“Працюємо над організацією додаткових евакуаційних рейсів. Деталі будуть надіслані громадянам, які надали свої дані в українське посольство в Тель-Авіві”, – додав Ніколенко.
Ще близько 200 громадян України висловили бажання виїхати із сектора Гази. Однак через відсутність гарантій безпеки, виїхати з Гази найближчим часом неможливо.
“МЗС, українські посольства в Ізраїлі, Єгипті, Йорданії, а також інші причетні відомства України, докладають активних зусиль, аби якнайшвидше витягти наших людей”, – резюмував Олег Ніколенко.
- За останніми даними, станом на 12 жовтня в Ізраїлі унаслідок атаки палестинського угруповання ХАМАС загинуло 1300 осіб.
Протягом чотирьох днів Індія та Пакистан вели найінтенсивніші бої за минулі десятиліття: у хід пішли винищувачі, ракети та ударні дрони. Все завершилося так само раптово, як і почалося — перемир’ям, досягнутим завдяки дипломатичному марафону та телефонним переговорам.
У Лівії розпочалися жорсткі бої між збройними угрупованнями з Місрати та Тріполі. На вулиці міста вивели бронетехніку та танки. Загострення почалося після вбивства польового командира Абдула Гані аль-Кіклі (Геніва). Міністерство внутрішніх справ закликало цивільних залишатися вдома.
Попри західні санкції, Російська Федерація продовжує отримувати імпортну будівельну і важку техніку — бульдозери, екскаватори, грейдери, трактори, крани й ратраки. Цього разу постачання здійснюються через територію Грузії.
Як свідчать результати дослідження ринку праці, проведеного спільно швейцарською організацією Helvetas Swiss Intercooperation, Державною службою зайнятості та Федерацією роботодавців України, до рейтингу найбільш потрібних серед роботодавців в Україні потрапили переважно робітничі професії.
12 травня суд у Лондоні засудив майже до 11 років позбавлення волі лідера російського шпигунського угруповання у Великій Британії, яке здійснювало стеження для Кремля.