ХАМАС вітає пропозицію Путіна стати посередником у конфлікті з Ізраїлем

Джерело: The Washington Post

Палестинське бойове угруповання ХАМАС заявило, що цінує заяву Росії, яка засудила обстріли сектора Гази Ізраїлем і вітає “невтомні зусилля РФ” зупинити ці атаки.

Президент Росії Володимир Путін 13 жовтня заявив, що Росія “готова до координації з усіма конструктивними партнерами” для посередництва в конфлікті і що “головне – зупинити кровопролиття”.

Після терактів в Ізраїлі Кремль висловив “занепокоєння”, але не засудив бойовиків ХАМАС напряму, натомість назвавши інцидент провалом західної дипломатії.

Заява Путіна прозвучала на тлі повномасштабної російсько-української війни, де унаслідок російських ударів гинуть цивільні мешканці.

У березні Міжнародний кримінальний суд Гааги видав ордер на арешт Путіна за воєнні злочини.

Зараз Росія залежить від Ірану – давнього прихильника ХАМАС, через безпілотники, які вона використовує для атак на Україну.

Російські війська активізували бойові дії вздовж усієї лінії фронту. Про це повідомляють українські військові, свідчить зведення Генштабу та підтверджують коментарі військових для CNN. Хоча поки не зрозуміло, чи це початок масштабного весняного наступу, проте, масштаби бойових дій свідчать про намір Кремля продовжувати війну.

Український бойовий досвід у використанні німецького озброєння виявив перевагу простого озброєння над високотехнологічним, свідчить внутрішній звіт Бундесверу, з яким ознайомилися журналісти NDR, WDR та Süddeutsche Zeitung.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Російські підприємці брати Аркадій та Борис Ротенберги – автори та головні бенефіціари концепції “м’якої націоналізації” в Росії, яка почалася після виходу з країни іноземних компаній у зв’язку з початком повномасштабної війни проти України.