До Білорусі на лікування прибувають колишні вагнерівці, ймовірно, поранені в Україні – ССО
Джерело: Центр національного спротиву
За даними ЦНС, до відомчих шпиталів силових структур Білорусі прибувають на лікування поранені бойовики колишньої ПВК “Вагнер”. Як свідчило білоруське підпілля, вони, попередньо, зазнали поранень на фронті в Україні.
“Супровід пораненим надають представники воєнної розвідки Збройних сил РФ. Попередньо, терористи отримали поранення на території України”, – пише відомство.
Зазначено, що інструктори зі складу колишньої ПВК “Вагнер” брали активну участь у тренуванні бойовиків Хезболли у Сирії. Раніше ЦНС писав, що частина найманців ПВК “Вагнер”, які виїхали з Білорусі в напрямку країн Африки, долучилися до підготовки та передачі бойового досвіду терористам ХАМАСу.
Ключовими напрямками стали тренування штурмів та застосування малих безпілотних апаратів для скидання вибухового матеріалу.
- Щонайменше 63 одиниці військової техніки ЗС РФ втратили в районі села Красногорівка, що на Авдіївському напрямку. Практично вся техніка була знищена в районі селища та на під’їзді до населеного пункту.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.