Росіяни втратили понад 60 одиниць техніки у селищі на Авдіївському напрямку — DeepState
Джерело: Deepstate із посиланням на супутникові знімки у Telegram
Щонайменше 63 одиниці військової техніки ЗС РФ втратили в районі села Красногорівка, що на Авдіївському напрямку. Практично всю техніку знищено в районі селища та на під’їзді до населеного пункту.
“Проаналізувавши зміни на супутникових знімках, зафіксовано втрату більше шести десятків одиниць техніки”, – йдеться у повідомленні.
Втрати ворога у живій силі важко оцінити. Утім, на даній ділянці, за їхніми даними, кількість загиблих окупантів “вимірюється сотнями”.
“Але є і неприємні новини. Дана атака – це черговий доказ недієздатності тактики броньованих кулаків, коли одна зі сторін концентрує техніку і за рахунок переваги у ній намагається досягнути успіху на полі бою”, – зауважили аналітики.
Наші розбиті колони зафіксовано біля Малої Токмачки, Вербового, Роботиного, Старомайорського, Новодонецького та Рівнополя, а також розбито колони противника біля Вугледара, Новоєгорівки, Макіївки, Андріївки, Мар’їнки, а тепер ще й Красногорівки та Водяного-Первомайського.
- Російський штурм Авдіївки є спробою окупантів перехопити стратегічну ініціативу у війні на тлі вкрай повільного українського контрнаступу.
- За даними українських військових, під час атак на Авдіївку російські війська повторюють тактику атак на Бахмут, тобто відправляють на штурм низку солдатів, але зазнають великих втрат.
- Російські окупанти не полишають спроб захопити Авдіївку на Донеччині. За даним місцевої влади, у місті вже не залишилось жодної вцілілої будівлі.
- У британській розвідці прокоментували наступ військ РФ на Авдіївку та оцінили шанси загарбників захопити місто.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.