Штурм Авдіївки: у місті не залишилось жодної вцілілої будівлі

Джерело: керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш в етері телемарафону

Російські окупанти не полишають спроб захопити Авдіївку на Донеччині. За даним місцевої влади, у місті вже не залишилось жодної вцілілої будівлі.

“На жаль, у місті не залишилося жодної вцілілої будівлі. Їх не було і до цього загострення, але в ці дні місто змінювалося не щодня, а щогодини: сьогодні будинки обгорілі, але стоять, а завтра їх уже “склали” авіабомбами. Місто все горіло і навколо було чорно”, – розповів Барабаш.

Він додав, що за останні три доби окупанти вже менше завдають ударів по місту, однак на позиціях напруга не спадає: за добу там лунають сотні пострілів.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.