У Херсоні перейменували проспект Ушакова на проспект Незалежності

Джерело: начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко у Facebook

У Херсоні погодили перейменування проспекту Ушакова на проспект Незалежності. Рішення ухвалили за результатом онлайн-голосування.

Взяти участь в опитування мали змогу усі охочі. Воно тривало п’ять днів.

“На розсуд громадськості були винесені для перейменування 3 проспекти, одну площу, набережну, 10 вулиць, 5 провулків. Загалом 20 топонімів”, – написав Мрочко.

Нині оприлюднено перших 10 назв:

  • проспект Ушакова – проспект Незалежності;
  • проспект Адмірала Сенявіна – проспект Національної Гвардії України;
  • вулиця Пестеля – вулиця Повітряних сил;
  • вулиця Пугачова – вулиця Бахмутська;
  • вулиця Степана Разіна – вулиця Івана Мазепи;
  • вулиця Льва Толстого – вулиця Романа Набєгова;
  • вулиця Молодогвардійська – вулиця Андрія Тарчинського;
  • провулок Степана Разіна – провулок Остапа Вишні;
  • провулок Сибірський – провулок Сонячний.

Також на дві частини розділили провулок Пугачова. Першу (від площі Ганнібала до проспекта Ушакова) назвали провулок Гетьманський, а другу (від проспекту Ушакова до вулиці Іллі Кулика) – Меморіальний.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.