Європа не повинна послаблювати підтримку України, – Джорджа Мелоні
Джерело: The Telegraph
Прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні заявила, що Європа не повинна послаблювати свою спільну підтримку України, оскільки вона висловлює солідарність з Ізраїлем після нищівної атаки ісламістського угруповання ХАМАС на початку цього місяця.
“Ми не повинні робити помилку, послаблюючи нашу спільну підтримку України”, — сказала вона в Сенаті перед зустріччю лідерів Європейського Союзу.
- У межах участі в саміті Європейської політичної спільноти в м. Гранада (Іспанія) президент України Володимир Зеленський провів зустріч із прем’єр-міністеркою Італії Джорджею Мелоні.
- 5 жовтня президент України Володимир Зеленський прибув до Іспанії, аби взяти участь у саміті Європейської політичної спільноти.
- Італійський бізнес та культурні інституції візьмуть участь у відновленні культурної спадщини Одеси.
- Італійська влада засудила атаки Росії Одесу та, зокрема, знищення Спасо-Преображенського собору. Як зауважила прем’єр-міністерка Джорджія Мелоні, італійські майстри, котрі мають унікальні навички реставрації, допоможуть Україні відновити цю пам’ятку архітектури.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.