На Львівщині викрили посадовця, який завдав бюджету України збитки на понад 25 млн грн
Джерело: СБУ
СБУ спільно з ДБР викрили заступника голови РВА на Львівщині, який завдав бюджету України понад 25 000 000 гривень збитків.
Зловмисником виявився колишній очільник одного з навчальних центрів Нацгвардії, який зараз обіймає посаду першого заступника глави районної військові адміністрації у Львівській області.
Ще на посаді командувача військової частини Нацгвардії у квітні 2022 року він за державні кошти придбав 72 резервуариРГС-50 для зберігання пального за штучно завищеною вартістю.
Встановлено, що військова частина придбала відповідні цистерни за майже 64,5 млн грн, хоча ринкова вартість резервуарів становила 39,3 млн грн.
Таким чином незаконна діяльність фігуранта призвела до завдання збитків оборонному бюджету України на понад 25 млн грн.
За даними слідства, посадовець уклав цю угоду попри те, що декілька підприємств запропонували йому вигідніші умови щодо строків постачання та оціночної вартості РГС.
На підставі зібраних доказів зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 425 Кримінального кодексу України (недбале ставлення до військової служби, вчинене в умовах воєнного стану).
Зараз вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу ‒ тримання під вартою. Зловмиснику загрожує до 8 років тюрми.
Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину та притягнення до відповідальності причетних до нього осіб.
- На Київщині правоохоронці повідомили про підозру сільському голові, який закупив одяг для добровольців зі збитками у 2,5 мільйони гривень.
За даними синоптиків у суботу, 27 червня, місцями пройдуть опади.
У Вроцлаві блискавка влучила у мультимедійний фонтан під час грози – інцидент зафіксували камери спостереження.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський назвав рішення Кароля Навроцького про позбавлення Володимира Зеленського ордена Білого Орла “неадекватним”, заявивши, що воно фактично принизило українського президента.
Рятувальники у Венесуелі врятували собаку, яка опинилася під завалами після серії землетрусів, що спричинили масштабні руйнування в окремих районах країни.
Студентку Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юліану Казнодій, яка 21 червня під час маршу “КиївПрайд” топтала прапори ЛГБТІК+, звільнили з роботи у б’юті-барі G × KYIV.