Укргідрометцентр попередив про погіршення погодних умов 18-20 листопада

Джерело: Укргідрометцентр

За даними синоптиків, протягом 18-20 листопада в Україні очікується суттєве погіршення погодних умов.

Так у суботу, 18 листопада, на заході, а також у Житомирській та Вінницькій областях – значні опади у вигляді мокрого снігу та снігу. Утворення сніжного покрову 5-10 см, на Прикарпатті – місцями до 20 см. Подекуди налипання мокрого снігу, на дорогах – ожеледиця.

У неділю,19 листопада, у південній частині – значні опади, переважно у вигляді дощу.

Також протягом 18-19 листопада у південній частині та східних областях посилення вітру до 15-20 м/с, 19 листопада у південно-східних областях та Криму місцями – до 25 м/с.

У понеділок, 20 листопада, у східних, Сумській, Полтавській, Дніпропетровській, Херсонській та Запорізькій областях – значний мокрий сніг та сніг, утворення снігового покриву висотою 10-15 см, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах – ожеледиця. Вночі пориви вітру 17-22 м/с, хуртовини.

Нацполіція встановила виконавців вбивства полковника СБУ Івана Воронича у Києві. Чоловіка й жінку ліквідували під час затримання.

Понеділок, 14 липня, в Україні буде традиційно липневим – спекотним або дуже теплим, залежно від регіону. Температура повітря у південних, східних і більшості центральних областей сягатиме +29…+34°C. У північній частині – близько +27…+30°C. На заході – відносно комфортніші +25…+29°C. Без опадів, за винятком західних регіонів, де ввечері можуть пройти грозові дощі зі шквалами та локальним градом.

Російські війська просунулися в районі Мілового на північному сході Харківської області, приблизно за 16 кілометрів від Великого Бурлука. Про це свідчать геолокаційні відео, опубліковані 12 липня, а також звіти американського Інституту вивчення війни.

Російські війська посилюють атаки на українські міста, а Москва вже готує нову хвилю наступу на фронті. За інформацією видання BILD, посилаючись на джерела в російському Генштабі, Кремль отримав план масштабної наступальної операції, яку планують розпочати в другій половині літа.

Тонкий шар рідини, який часто з’являється на поверхні йогурту, насправді є сироваткою – корисним молочним білком, а не ознакою псування продукту. Попри поширене бажання вилити цю воду, дієтологи радять робити навпаки – просто перемішати її назад у йогурт.