Поліціянти спільно з волонтерами евакуювали з Авдіївки двох коней
Джерело: пресслужба МВС
Загін поліції “Білі янголи” спільними зусиллями з волонтерами організації “Порятунок тварин Харків” під обстрілами провели рятувальну операцію двох скакунів з Авдіївки на Донеччині.
Навесні 2023 року росіяни розбили ферму у Ласточкиному. Тоді там загинуло близько 300 різних тварин. Більшість коней, які вижили, евакуювали разом з власником, однак, двоє якось залишились. Зауважується, що за цей час вони здичавіли та не давались у руки людям.
Проте, за допомогою професійного конюха та його коня вдалося врятувати тварин.
План був такий: коні побачать товариша та підуть за ним.По приїзді в Ласточкине коней не знайшли. Обшукали все – нікого. Тоді “білі янголи” вирушили у справах до Авдіївки і там побачили їх – витончені постаті на тлі руїн. У пошуках їжі коні проскакали 5 кілометрів з села до міста, а оскільки зв’язку не було, правоохоронці мерщій повернулися до волонтерів і вже разом наздогнали втікачів, — зазначили у повідомленні.
Зрештою, план спрацював. У відомстві зауважили, що поодинокі мешканці могли бачити цю сюрреалістичну картину: вершник на коні веде ще двох під звуки вибухів. Так кортеж дістався до сусіднього села.
Повідомляється, що вже найближчим часом коней евакуюють за межі області.
- Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький повідомив, що внаслідок повномасштабної агресії РФ понад 300 тваринницьких ферм пошкоджено або зруйновано.
- Контужений лев, ведмідь з передової та крокодил — історії диких тварин з Центру порятунку.
- 3 листопада, уряд ухвалив постанову про запуск Єдиного державного реєстру домашніх тварин, а саме собак та котів.
- У Всесвітній день захисту тварин, у Центрі порятунку диких тварин нагадали, як важливо бути гуманними. І закликали кожного вже зараз зробити свій внесок у трансформацію масового споживання.
Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.