Функція голосового чату ChatGPT тепер доступна для всіх безкоштовних користувачів
Джерело: Hypebeast
Компанія OpenAI запустила функцію голосового чату для ChatGPT, яка дозволяє користувачам спілкуватися з чат-ботом, для всіх безкоштовних користувачів.
“ChatGPT Voice розгорнуто для всіх безкоштовних користувачів”, – написав співзасновник OpenAI Грег Брокман.
Функція голосового чату ChatGPT працює з моделлю перетворення тексту в мовлення, яка здатна створювати “людський звук лише з тексту та кількох секунд зразка мовлення”. Для цього OpenAI найняв кількох голосових акторів, щоб забезпечити п’ять різних голосів для ChatGPT.
Цій функції, імовірно, знадобиться деякий час, щоб охопити всі облікові записи на різних пристроях.
Раніше функція була доступна лише для абонентів Plus і Enterprise на Android та iOS.
- Компанія OpenAI розповіла, що створила сервіс, який дозволяє налаштувати індивідуальні версії свого онлайн-чат-бота ChatGPT і ділитися ними в Інтернеті.
- Компанія OpenAI випустила версію ChatGPT Enterprise, яка орієнтована на великий бізнес. Клієнтам пропонують більше безпеки, конфіденційності та швидший доступ до їхніх технологій.
Головне управління розвідки Міністерства оборони повідомило, що Росія нарощує вплив на інформаційний простір Африканського континенту, використовуючи ресурси державних ЗМІ — зокрема, агентства ТАСС і телеканалу RT.
Протягом тижня російська армія здійснила масований обстріл більшості регіонів України, застосувавши понад 1,8 тисячі безпілотників, більше ніж 1,2 тисячі авіаційних бомб і 83 ракети, повідомив президент Володимир Зеленський.
Репортаж американської газети The New York Times з Курщини “Ландшафт смерті. Що залишилось там, де Україна вторгнулась в Росію”, створений за участі бойовиків підрозділу “Ахмат”, викликав хвилю критики. Українські журналісти та представники МЗС обурені легітимізацією кремлівської пропаганди під виглядом журналістики.
У Запоріжжі на воді загинув 17-річний хлопець – він зник під час купання в затопленому кар’єрі. Тіло юнака виявили наступного дня водолази на глибині 10 метрів.
Військові Естонії провели перші бойові стрільби з реактивних систем залпового вогню HIMARS.