Ілон Маск погодився з необхідністю «повного знищення» угруповання ХАМАС
Джерело: Times of Israel
Американський винахідник та підприємець Ілон Маск зазначив прем’єр-міністру Ізраїлю Біньяміну Нетаньяху, що “немає іншого вибору”, окрім як знищити терористичне угруповання ХАМАС, щоб забезпечити краще майбутнє для Сектору Гази, і погоджується, що терористична організація має наміри геноциду проти єврейського народу.
Маск зауважив, що він хотів би допомогти відновити Сектор Гази після війни, і стверджує, що реабілітація території є важливим кроком для запобігання майбутніх протистоянь.
Якщо ви хочете безпеки, миру та кращого життя для жителів Гази, тоді вам потрібно знищити ХАМАС. Ви спочатку повинні позбутися отруйного режиму, як це було зроблено в Німеччині та Японії, – зазначив Нетаньяху, на що Маск відповів, що наразі іншого вибору немає.
Мільярдер також зауважив, що жертв серед цивільного населення “не уникнути” і що Ізраїль робить усе можливе, аби зменшити їхню кількість.
Потрібно поєднати твердість і знищити терористів і водночас допомогти тим, хто залишився, як це сталося в Німеччині та Японії, – додав він.
Також Маск повідомив, що Starlink надаватиме інтернет у Секторі Гази після погодження з Міністерством зв’язку Ізраїлю.
Зауважимо, винахідник Ілон Маск, якого звинувачують у розпалюванні антиєврейської ненависті на своїй платформі Х, сьогодні зустрівся з президентом Ізраїлю Ісааком Герцогом, а також ізраїльтянами, родичів яких утримують бойовики ХАМАС у Газі.
15 листопада Маск підтримав антисемітський допис у соцмережі X (колишній Twitter), у якому користувач написав про те, що “єврейські громади розпалюють ненависть до білих людей”.
За кілька днів американська група Media Matters, яка відстежує медіа на наявність дезінформації, опублікувала дослідження, у якому йдеться про те, що платформа розміщувала рекламу поруч із пронацистськими публікаціями.
Своєю чергою, деякі великі компанії, такі як Apple та Disney, в п’ятницю, 17 листопада, заявили, що припинять свою рекламу в соціальні мережі Ілона Маска X після того, як він підтримав антисемітський допис.
Серед таких компаній також є Disney, Apple, Paramount, NBCUniversal, Comcast, Lionsgate і Warner Bros. Discovery, материнська компанія CNN.
- Американський уряд не зможе розірвати зв’язки із мільярдером та винахідником Ілоном Маском, оскільки Білий дім надто залежить від бізнесмена, який “від схвалення безумних теорій змови перейшов до схвалення антисемітських висловів”.
- Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) заявила про виявлення та знищення близько 400 тунельних шахт терористів ХАМАСу в Секторі Гази від початку наземного наступу у жовтні.
- США виступають посередником в угоді між Ізраїлем та ХАМАСом щодо звільнення десятків жінок і дітей. Сторони близько до домовленості, яка передбачатиме п’ятиденну паузу у бойових діях для звільнення заручників.
- 15 листопада катарські посередники намагалися домовитися про угоду між ХАМАС та Ізраїлем, яка передбачала звільнення близько 50 цивільних заручників із Сектору Гази в обмін на триденне припинення вогню, повідомив офіційний представник.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.
У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.
Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.