Зі останні два роки індекс Еспресо в Україні зріс вдвічі: де найдорожча кава
Джерело: “Опендатабот”
До кінця 2023 року середня ціна за чашку еспресо в Україні досягла 30 гривень. За останні роки Індекс Еспресо в Україні подвоївся: з 15 гривень у 2017 році до 30 гривень у 2023 році.
Щорічно ціна на еспресо в середньому збільшувалася на 1 гривню.

Фото: Опендатабот
Найбільше зростання ціни відбулося у 2022 році, коли середня вартість еспресо підскочила з 20 гривень до 28 гривень.
Станом на грудень 2023 року найвища ціна на еспресо у країні зафіксована в Одеській області – 36 гривень. За нею йдуть Донецька область з ціною 35 гривень та Харківська область – 32 гривні.

Фото: Опендатабот
Найменша ціна на еспресо зафіксована в Хмельницькій області – 21 гривня, потім ідуть Сумська область – 23 гривні та Житомирська та Вінницька області з ціною 24 гривні.
- Психологиня Мічиганського університету Кімберді Фенн розповіла, чи може людина при недосипі результативно працювати і не відчувати себе погано, та яке відношення до цього має кава.
Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мін’юсту про стягнення в дохід України продукції та сировини, якими володів підсанкційний російський олігарх Олег Дерипаска.
7 квітня президент Володимир Зеленський призначив Андрія Мельника Постійним представником України при Організації Обʼєднаних Націй.
Беверлі Ейкінс, мати віцепрезидента США JD Венса, відсвяткувала десять років тверезості на церемонії у Білому домі. У п’ятницю, в оточенні друзів і родини, вона отримала відзнаку на честь свого одужання.
Генеральний штаб ЗСУ не підтримав підготовлений Міністерством оборони законопроєкт про звільнення зі служби та ротацію бійців під час воєнного стану. Командування української армії виступило проти ініціативи, позаяк реалізація документа призвела б до одномоментної демобілізації значної кількості досвідчених військових.
Глава Європейського центрального банку Крістін Лагард закликала до революції у сфері платежів — задля скасування залежності Європи від американських і китайських платіжних систем, таких як Visa, Mastercard, PayPal та Alipay. Описуючи це як “марш до незалежності”, Лагард наголосила: “Європа повинна створити власну альтернативу, аби забезпечити фінансовий суверенітет”.