Чим особливі новорічні обіцянки та як посприяти їхньому здійсненню
Джерело: Washington Post.
Чи правда, що новорічним обіцянкам ніколи не судилося стати дійсністю? Саме ця песимістична думка є загальноприйнятою. Але якщо розглянути цей феномен детальніше, виявиться, що це не так – загадані у Новий рік бажання можуть мати більший шанс на успіх, аніж звичайні.
Причиною поганої репутації новорічних бажань є те, що люди ставляться до себе критично, ставлячи своїм досягненням лиш дві оцінки: “задовільно” або “незадовільно”. Причому, низький бал ставлять собі навіть тоді, коли досягли ключових покращень у різних сферах свого життя.
Оцінки різняться, але опитування YouGov у 2019 році серед майже 1200 дорослих американців показало, що близько 4 із 10 на Новий рік пообіцяли собі певні зміни. З них близько 16 відсотків дотрималися всіх своїх обіцянок і ще близько 44 відсотків дотрималися принаймні деяких, але не всіх з них до кінця року. Тобто майже 2 з 3 людей досягли певного рівня успіху.
Однією з причин, чому новорічні обіцянки спрацьовують для деяких людей, є те, що вони є яскравим прикладом психологічного феномену, відомого як ефект нового початку — дата в календарі, яка дає людям відчуття нового початку та спонукає їх до позитивних змін.
Щонайменше вісім палестинців, зокрема діти, загинули та більше десяти зазнали поранень внаслідок ізраїльського авіаудару по центральній частині cектора Газа.
Мільярдер Ілон Маск розкритикував президента США Дональда Трампа, який виступив на захист генеральної прокурорки Пем Бонді у справі засудженого за сексуальні злочини фінансиста Джеффрі Епштейна.
Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати передадуть Україні ракети до комплексів ППО Partiot для захисту від російських атак.
14 липня відзначається Міжнародний день небінарних людей та День обізнаності про акул. За церковним календарем вшановують пам’ять святого апостола Акили.
За даними синоптиків, у понеділок, 14 липня, в низці областей України очікуються короткочасні дощі та пориви вітру до 20 м/с.