Чим особливі новорічні обіцянки та як посприяти їхньому здійсненню
Джерело: Washington Post.
Чи правда, що новорічним обіцянкам ніколи не судилося стати дійсністю? Саме ця песимістична думка є загальноприйнятою. Але якщо розглянути цей феномен детальніше, виявиться, що це не так – загадані у Новий рік бажання можуть мати більший шанс на успіх, аніж звичайні.
Причиною поганої репутації новорічних бажань є те, що люди ставляться до себе критично, ставлячи своїм досягненням лиш дві оцінки: “задовільно” або “незадовільно”. Причому, низький бал ставлять собі навіть тоді, коли досягли ключових покращень у різних сферах свого життя.
Оцінки різняться, але опитування YouGov у 2019 році серед майже 1200 дорослих американців показало, що близько 4 із 10 на Новий рік пообіцяли собі певні зміни. З них близько 16 відсотків дотрималися всіх своїх обіцянок і ще близько 44 відсотків дотрималися принаймні деяких, але не всіх з них до кінця року. Тобто майже 2 з 3 людей досягли певного рівня успіху.
Однією з причин, чому новорічні обіцянки спрацьовують для деяких людей, є те, що вони є яскравим прикладом психологічного феномену, відомого як ефект нового початку — дата в календарі, яка дає людям відчуття нового початку та спонукає їх до позитивних змін.
Президент Володимир Зеленський наголосив, що для нього важливо відповідати на інтерв’ю виключно українською мовою. Він зауважив, що добре розуміє російську та ця мова не зазнає утисків в Україні.
Президент Володимир Зеленський пояснив, що під час повномасштабної війни неможливо провести вибори, яким можна було довіряти.
Президент Володимир Зеленський відзначив, що Україна продовжуватиме “боротьбу проти тих, хто захоче наживатися на війні”. Саме так глава держави прокоментував запитання стосовно корупції в Україні.
Держсекретар Ентоні Блінкен вважає, що припинення вогню може дати главі РФ Володимиру Путіну час переозброїтися і в майбутньому здійснити повномасштабну атаку на Україну.
Президент Володимир Зеленський підтвердив, що Україна погодиться на режим припинення вогню у повномасштабній війні з РФ, якщо західні партнери постачать Києву достатньо озброєння для відбиття майбутніх російських атак.