Російські кібератаки на державні платіжні системи України відбито, – Гетманцев
Джерело: Данило Гетманцев/Telegram
Народний депутат України 9-го скликання від партії “Слуга народу” Данило Гетманцев повідомив, що масовані російські кібератаки на державні платіжні системи в Україні відбивають другий тиждень поспіль.
“Хочу подякувати ІТ-команді ДПС за стійкість та професійність у протидії масштабним кібератакам ворога. Другий тиждень поспіль ворог намагається покласти кровоносну систему українського бюджету, але зустрічається із злагодженими та професійними діями фахівців. Переконаний, так буде і надалі”, – написав Гетманцев.
Він також повідомив, що можливі деякі незначні обмеження доступу для користувачів з-за кордону.
“Прошу із розумінням ставитися до деяких незначних обмежень у доступі до системи платників з-за кордону, а також подекуди вночі”.
Гетманцев також додав, що міф “про вразливість системи та незахищеність даних стрімко відходить в минуле”.
- Згідно зі звітом канадського Центру з безпеки комунікацій, більшість кібернетичних нападів на виборчі системи й процеси у світі здійснили хакери, пов’язані із Росією та Китаєм.
- Команда ЄС із реагування на надзвичайні ситуації в кіберпросторі попередила про плани російської хакерської групи “Fancy Bear”, яка націлилась на європейські уряди.
Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.