Український бізнес допоміг фабриці М-Тас, яка постраждала через атаку РФ, відновити роботу

Джерело: пресслужба компанії М-Тас у Facebook

Українські компанії допомогли фабриці військового одягу М-Тас, склади якої зазнали пошкоджень та були знищені внаслідок ракетної атаки РФ, відновити своє виробництво.

Нагадаємо, що у Києві внаслідок ракетного удару РФ 2 січня пошкоджень зазнала фабрика М-Тас, що спеціалізується на виготовленні армійського тактичного одягу. Виробничі потужності та склади компанії зазнали руйнувань.

Компанія М-Тас займається виробництвом тактичного спорядження, одягу, взуття та різноманітних аксесуарів і є популярною в Україні. Вона оголосила про плани щодо відновлення роботи після оцінки завданих збитків, включно з можливістю відправлення наявних товарів або повернення коштів клієнтам.

Тоді міністр стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін висловив свою підтримку компанії та зазначив, що вірить, що М-Тас зможе відродити своє виробництво.

Вже 20 січня компанія оприлюднила допис з подякою українським компаніям за допомогу у відновленні роботи фабрики М-Тас.

У дописі М-Тас оприлюднила всі українські компанії, які надали свою допомогу. Зокрема, серед них також були й іноземні компанії – “Polartec” та “Swallow”.

“Український бізнес – потужний та незламний! Дякуємо компаніям-партнерам, які в цей складний час прийшли нам на допомогу! Кожен з вас зробив неймовірний вклад у відновлення роботи виробництва М-Тас! Щиро дякуємо всім вам за допомогу та підтримку! Разом до перемоги”, – подякували у М-Тас.

Зазначимо, що одяг М-Тас має популярність серед українського керівництва, включаючи президента України Володимира Зеленського та Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Німеччина поставила Україні лише 6,5% обіцяних бронеавтомобілів MRAP (Mine Resistant Ambush Protected) з посиленим протимінним захистом. 

Представник Головного управління розвідки Андрій Юсов повідомив, що у Росії діє система катувань для українських полонених. За це відповідають окремі люди, яких спеціально навчають тортур.

Голова Європейського парламенту Роберта Мецола підтримала надання Україні ракет дальнього радіуса дії для захисту від Росії.

Литва профінансує виробництво українських далекобійних дронів. Міністр оборони Рустем Умєров підписав відповідний меморандум з литовським колегою Лаурінасом Кащюнасом у Вільнюсі.

Службові собаки Рем і Фінч, разом зі своїми наставниками, отримали нагороди від Кінологічної спілки України під час церемонії “Чотирилапі захисники”.