Ворожі обстріли Харкова 23 січня: 29 постраждалих перебувають у медзакладах
Джерело: голова Харківської ОДА Олег Синєгубов
Внаслідок ворожих обстрілів Харкова вчора, 23 січня, у медзакладах міста перебуває 29 постраждалих – 14 чоловіків та 15 жінок.

Фото: Олег Синєгубов
Дві жінки 61 й 46 років, а також 21-річний чоловік зазнали тяжких політравм, вони перебувають у реанімаційних відділеннях. Їх стан важкий.
Діти, які перебували у стаціонарі медзакладу, наразі у задовільному стані, отримують лікування амбулаторно.
Решта постраждалих перебуває у відділеннях хірургії, нейрохірургії, травматології, офтальмології. Їх стан середній, задовільний.
Всім потерпілим надають комплексну медичну допомогу, лікарі забезпечені всім необхідним.
Зазначимо, близько 4 ранку 23 січня війська РФ завдали удару по Харкову. Загалом наразі відомо про 8 загиблих та 60 постраждалих, зокрема 6 дітей у місті. Близько 22:00 російські загарбники втретє за добу здійснили ракетний обстріл Харкова, внаслідок чого постраждало дев’ять людей, серед них 4-річна дівчинка.
Нагадаємо, внаслідок ранкового удару РФ по Харкову ракета влучила неподалік розплідника лабрадорів. Момент вибуху потрапив на відео.
- Вранці 23 січня війська РФ атакували Україну 41 ракетою. З них 21 вдалось збити.
- Протягом минулої доби відбулося 56 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 48 ракетних та 112 авіаційних ударів, здійснив 73 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
- За минулу добу, 23 січня, російські загарбники здійснили 101 обстріл Херсонської області, внаслідок чого чотири людини загинули та ще шість дістали поранення.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.
Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.