Росіяни вбивають тварин на Херсонщині та хизуються світлинами — UAnimals

Зображення: UAnimals

Джерело: UAnimals

Російські загарбники на тимчасово окупованих територіях Херсонській області вбивають диких тварин та фотографуються з ними, хизуючись цим.

Команда Uanimals отримала від учасниці волонтерської спільноти фотографії, на яких російські військові з окупованої частини Херсонщини хизуються вбитими тваринами.

Зоозахисникам вдалося встановити, що на фото застрелені заєць-русак та фазан звичайний. Крім того, науковий співробітник інституту зоології Шмальгаузена Віталій Смаголь підтвердив UAnimals, що на одному з фото застрелений самець благородного оленя.

Проведений аналіз підтверджує, що фото були зроблені на Херсонщині, втім визначити точну локацію не вдалося.

В Uanimals зазначили, що до повномасштабного вторгнення РФ стада оленя благородного мешкали в заповіднику “Асканія-Нова” та Азово-Сиваському національному парку.

Зоозахисники наголосили, що ці світлини — ще одне підтвердження, що росіяни вбивають в Україні все живе і чинять справжній екоцид.

За час повномасштабного вторгнення від бойових дій постраждали приблизно 20% природоохоронних територій в Україні. Скільки тварин там загинуло, наразі неможливо оцінити через окупацію.

“В межах кампанії #StopEcocideUkraine ми закликаємо уряди європейських країн притягнути Росію до відповідальності за злочини проти природи”, – наголосили в UAnimals.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.