ЦНС: Росіяни вивозять тварин із заповідника «Асканія-Нова»

Джерело: ЦНС

У Центра національного спротиву повідомили, що окупаційна адміністрація краде тварин з херсонського заповідника “Асканія-Нова” та перевозить їх в РФ, до краснодарського “Сафарі-парк”.

Крадіжка відбувається в межах “угоди про співробітництво”.Відповідна угода не є дійсною, адже від українського заповідника її підписує російський ставленик, який не є керівником, — зазначили у повідомленні.

Одначе, за фактом, пояснюють у пресслужбі, ворог просто краде тварин й знищує унікальний заповідник. Окрім цього, раніше на території заповідника були також помічені російські військові.

У ЦНС наголосили, що кожен відповідальний за цей злочин понесе відповідальність після деокупації регіону.

Та закликали повідомляти про ворога або колаборанта за посиланням.

Зауважимо, 27 серпня міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець повідомив, що за рік сума збитків, завданих вторгненням росіян довкіллю, зросла у п’ять разів.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.

Триває сімсот вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби зафіксовано 65 бойових зіткнень.

21 квітня канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав схвалення Конгресом США законопроєкту про надання військової допомоги Україні на понад 61 млрд доларів.

Ввечері 21 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Мер міста Ігор Терехов повідомив щонайменше про одного постраждалого.