Африканська країна пригрозила відправити в Німеччину 20 тисяч слонів
Джерело: The Guardian
Президент Ботсвани загрожує вислати 20 000 слонів до Німеччини через конфлікт щодо імпорту мисливських трофеїв. Цього року міністерство охорони навколишнього середовища Німеччини порушило питання про можливість посилення обмежень на імпорт мисливських трофеїв через браконьєрство.
Проте заборона на імпорт мисливських трофеїв лише загострить ситуацію з бідністю у Ботсвані, заявив Мокгвітсі Масісі німецькій газеті Bild.
Африканський лідер підкреслював, що заходи щодо посилення обмежень призвели до значного збільшення чисельності слонів і полювання є необхідним інструментом для їх контролю. Ботсвана заборонила трофейне полювання у 2014 році, але скасовувала це обмеження у 2019 році під тиском місцевих громад. Тепер країна видає річні квоти на полювання.
Масісі зазначив у своїй заяві для німецької преси, що стада слонів завдають шкоди майну, знищують врожай і налягають на місцеве населення. Загалом у країні популяція слонів зросла приблизно до 130 000.
Він підкреслив: “Дуже легко сидіти в Берліні і мати свою думку про наші справи в Ботсвані. Ми платимо ціну за те, щоб зберегти цих тварин для світу”. Масісі наголосив на необхідності спільного співіснування з тваринами, як вони намагаються нам показати.
Ботсвана, де проживає найбільша популяція слонів у світі, вже запропонувала Анголі 8 000 слонів та Мозамбіку 500, намагаючись розв’язати проблему, яку Масісі назвав “перенаселенням”. У березні офіційні особи також загрожували відправити 10 000 слонів до Лондона.
“Ми хотіли б запропонувати такий подарунок Німеччині”, — сказав Масісі, додавши, що “не прийме ні як відповідь”.
Представник міністерства навколишнього середовища в Берліні заявив, що Ботсвана не висловила жодних занепокоєнь Німеччині з цього приводу. Міністерство продовжує переговори з африканськими країнами, на які поширюються правила імпорту, включаючи Ботсвану, додав він.
“У світлі тривожної втрати біологічного різноманіття ми несемо особливу відповідальність зробити все, щоб імпорт мисливських трофеїв був сталим і законним”, — сказала вона.
Мисливські трофеї африканських слонів уже підлягають дозволу на імпорт згідно з чинними правилами, додала вона. За її словами, обговорення в ЄС про посилення обмежень на імпорт спрямоване на розширення списку охоронюваних видів.
- В Гані впливовий традиційний священник у віці 63 років одружився з 12-річною дівчинкою, що викликало обурення серед жителів країни Західної Африки.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.