Агент ФСБ, який шпигував за позиціями артилерії ЗСУ, отримав 15 років тюрми
Джерело: СБУ
За матеріалами Служби безпеки, агент ФСБ РФ, який шпигував за далекобійною артилерією ЗСУ на Дніпропетровщині, отримав 15 років ув’язнення.

Фото: СБУ
В СБУ зазначають, що насамперед він намагався виявити місцями базування реактивних артсистем HIMARS та високоточних гаубиць М777.
Він також фіксував наслідки російських повітряних атак по енергооб’єктах у південній частині регіону й передавав інформацію ворогу для підготовки нових ударів.
Контррозвідники СБУ затримали ворожого інформатора в жовтні 2022 року у Дніпропетровській області.
На підставі зібраних слідчими Служби безпеки доказів суд визнав зловмисника винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) та призначив йому 15 років тюрми з конфіскацією майна.
- Агентку ФСБ, яка коригувала повітряні атаки РФ на Дніпропетровщину, засудили до 15 років ув’язнення.
- Коригувальника ФСБ РФ, який планував знеструмити п’ять областей України, засудили до 15 років позбавлення волі.
- У Харкові затримано чоловіка, якого підозрюють у співпраці з російськими окупантами. За даними правоохоронців, він коригував ракетні удари РФ по місту.
- Співробітники Служби безпеки викрили пособника РФ, який допоміг ФСБ завербувати коригувальника ударів по Яворівському полігону.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.
Міністерство закордонних справ привітало ухвалення резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності”.