Актор Клінт Іствуд заявив, що газета Kurier опублікувала фейкове інтерв’ю з ним

Джерело: Deadline

Американський актор Клінт Іствуд повідомив, що інтервʼю, котре оприлюднила австрійська газета Kurier, насправді є фіктивним.

В інтерв’ю, опублікованому німецькою мовою в австрійській газеті Kurier, Іствуд нібито критикує римейки фільмів, франшизи та нестачу оригінальних ідей.

Публікація стала вірусною попри те, що тираж газети становить близько 100 тисяч примірників.

Нещодавно у новинах з’явилися кілька матеріалів про мене. Подумав, що внесу правду. Я можу підтвердити, що мені виповнилося 95 років. Також можу підтвердити, що ніколи не давав інтерв’ю австрійському виданню під назвою Kurier, як і будь-якому іншому журналісту протягом минулих тижнів, і що інтерв’ю є повністю сфабрикованим, – наголосив актор.

Фейкове інтерв’ю опублікували минулими вихідними. Тоді ж Клінту Іствуду виповнилося 95 років.

Як актор і режисер, Іствуд був номінований на премію “Оскар” за найкращу чоловічу роль, а також здобув нагороди за найкращу режисуру та найкращий фільм за свої роботи — вестерн “Непрощений” (1992) та спортивну драму “Крихітка на мільйон доларів” (2004). Найбільший касовий успіх у США мали його пригодницька комедія “Як не крути — програєш” (1978) та її сіквел, комедійний бойовик “Як тільки зможеш” (1980).

Окрім чотирьох премій “Оскар”, Іствуд отримав чотири “Золоті глобуси”, три премії “Сезар” та нагороду за життєві досягнення від Американського інституту кіномистецтва (AFI). У 2000 році йому присудили “Золотого лева” Венеціанського кінофестивалю за видатний внесок у кіномистецтво.

Починаючи з трилера “Зіграй мені перед смертю”, Іствуд зняв понад 30 фільмів різних жанрів — від вестернів і бойовиків до мюзиклів і драм. Він є одним із небагатьох провідних голлівудських акторів, які досягли значного успіху як у критичному, так і в комерційному плані режисури.

У другій половині 1980-х Іствуд обіймав посаду мера невеликого каліфорнійського містечка Кармел.

Крім того, він є композитором і створює джазові мелодії, деякі з яких увійшли до саундтреків його фільмів.

Американському реперу Каньє Весту заборонили в’їзд до Австралії через антисемітські тексти в його піснях, зокрема трек “Heil Hitler”, який він випустив на 80-ту річницю поразки Третього Рейху.

Хар’юський окружний суд Естонії засудив двох громадян Молдови за підпал українського ресторану “Slava Ukrainа” в Таллінні, який стався в січні 2025 року. За даними слідства, злочин було скоєно на замовлення осіб, пов’язаних з російською військовою розвідкою.

Принцеса Уельська Кейт Міддлтон 2 липня вперше з’явилася на публіці після тривалої паузи у королівських обов’язках – і відверто поділилася тим, через що проходить після завершення лікування онкологічного захворювання.

У Нью-Йорку 16 липня на аукціоні Sotheby’s планують виставити на продаж метеорит, який вважається найбільшим із коли-небудь знайдених фрагментів Марса на Землі. Його стартова вартість – до 4 мільйонів доларів.

У віці 98 років у столиці Аргентини помер кардинал Луїс Паскуаль Дрі – священник, якого Папа Франциск неодноразово згадував як зразок милосердя та покори в служінні. Про його смерть повідомив у середу Ватикан.