Акторка фільмів про Гаррі Поттера Бонні Райт народила первістка

Джерело: Бонні Райт в Instagram

Актриса Бонні Райт, відома за роллю Джіні Візлі у серії фільмів про Гаррі Поттера, народила хлопчика.

Фото: Бонні Райт в Instagram

“Передайте привіт Еліо Оушен Райт Лококо, який народився вдома у вівторок, 19 вересня. Ми всі здорові та щасливі”, – написала вона.

Далі Райт сказала, що вона та її чоловік, Ендрю Лококо, “дуже закохані” в їх новонароджену дитину, додавши: 

“Яка вдячна нашій команді пологів, яка весь час тримала нас за руки та робила цю подорож такою радісною та розширеною. Народження – це найдивніший досвід!”

32-річна акторка в дописі також особисто подякувала лікарям і акушерам.

На своєму YouTube-каналі Райт публікувала відео про підготовку до народження дитини.

Фото: Warner Bros

У серії фільмів про Гаррі Поттера Райт зіграла молодшу сестру хорошого друга Поттера – Рона, яка врешті стала дружиною Гаррі.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.